آمالگاماتور ها چند نوع دارند ؟

آمالگاماتور ها چند نوع دارند ؟

آمالگاماتور ها چند نوع دارند ؟

Blog Article

قیمت آمالگاماتور شما با کار نکردن هر کدام از این اجزا می توانید دنبال علتهای خراب شدن دستگاه آمالگاماتور خود باشید ، البته با رعایت روشهای نگهداری آمالگاماتور که در ادامه به آن خواهیم پرداخت می توانید تا حد زیادی از خراب شدن دستگاه آمالگاماتور جلوگیری کنید.. اگر پس از هر وعده غذایی مسواک بهصورت مداوم زده نشود، پس از مدتی مواد غذایی بر روی دندان تشکیل پلاکهایی را میدهند که در اصلاح به آنها جرم میگویند. به کمک این دستگاه می توان ضمن تعیین درصد جیوه و آمالگام مواد لازم برای پر کردن دندان را آماده کرد. آمالگام مورد نیاز به وسیله قلع، ماده سفید، جیوه و نقره ساخته می شود. این آلیاژ به تنهایی به صورت پودر می باشد که برای سفت و محکم شدن آن از جیوه استفاده می کنند. اما برای مصارف دندانی درصد های مختلفی از نقره، قلع و مس به کار می برند (حجم عمده آن نقره می باشد) که آن را با نسبت های معینی با جیوه ترکیب می کنند تا در نهایت ماده ی براق و فرم بذیری برای پر کردن دندان به دست آید. آمالگام مخلوطی از فلزاتی مانند جیوه و آلیاژ پودری متشکل از نقره، قلع و مس است. کاربرد این دستگاه در انواع آمالگام کپسولی است.


قیمت آمالگاماتور

آمالگاماتور خرید از این دستگاه می توان برای کار در محیط های خاص و قابل انفجار با بالاترین سطح ایمنی استفاده کرد. دارای میکروسوئیچ ایمنی و قاب محافظ جهت ایمنی دستگاه است. این دستگاه برای ایمنی بیشتر دارای قاب محافظ و میکروسوییچ ایمنی است. برای خرید این ابزار میتوانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی دندان ۷۲۴ مراجعه کرد. که در دندانپزشکی به وفور یافت میشود. این شرکت در ادامه فعالیت ها، با تکمیل و گسترش بخش تحقیق و توسعه خود، موفق به ساخت سایر تجهیزات کاربردی دندانپزشکی گردیده است. در زمان خرید آمالگاماتور به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید. two سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش دارد. پس از تولید محتوا اصولی برای کلمات کلیدی هدف و درج آنها در سایت، وقت آن می رسد که شما نتایج بدست آمده از محتوا خود را آنالیز نمایید. پس اینگونه است که از امالگاماتور ها حتما در دندانپزشکی استفاده میشود. در این زمان اولین فکری که به ذهن شما میرسد این که به دندانپزشکی مراجعه کنید. مزایای محصول PSPIX² به فن آوری FIEBER2PIXEL مجهز است که کنتراست تصویر را افزایش می دهد. تا اطلاعات شما در این ضمینه افزایش یابد.


به خاطر اینکه ممکن است نوع توصیف شما از خدماتتان، متفاوت با چیزی باشد که کاربران به دنبال آن هستند. لطفا به توجه فرمایید. لطفا از شکل ۱ فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی دیدن فرمایید. و به همین ترتیب هم جزیی از پرفروش ترین ها در فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی است. حرکت شکل هشت مانند آن، تضمین می کند که مواد به سرعت بین دو انتهای کپسول جابجا می شوند، در حالی که به سیستم دیگر اجازه می دهد کار خود را به طور موثر انجام دهد. در قسمت زیر eight ابزار رایگان جهت یافتن کلمات کلیدی معرفی شده است که توسط آنها می توانید کلمات کلیدی مناسب را برای محتوای وب سایت خود انتخاب نمایید. ۱۳. جستجوی ترکیبی با استفاده از پرانتز: این تکنیک یکی از مهم ترین تکنیک های more info جستجو است که به وسیله آن می توان تا حدود زیادی از بازیابی موارد غیرمرتبط در محیط وب جلوگیری کرد. ᠎This artwork᠎icle has ᠎be en done by GSA Con​tent Gene rator DE᠎MO.


two- زمان مورد نیاز توسط قسمت 8 قابل تنظیم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آمالگاموتور به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید. دارای یک میکروسوئیچ هم می باشد که کپسول را به مجرای مخلوط کن آمالگاماتور وصل می کند و ضمن این کار دستگاه آمالگاموتور کار خود را آغاز می کند. لطفاً دیدگاه های خود را با حروف فارسی تایپ کنید، دیدگاه های فینگیلیش تایید نمی شوند. این زیر مجموعه ها خود شامل دستگاه و ابزار آلات متنوعی هستند. مخلوط کن در قسمت بالایی دستگاه قرار گرفته است. two- زمان مورد نیاز توسط قسمت eight قابل تنظیم است. مخلوط کن یک موتور الکتریکی و ضامن الکتریکی دارد ، برای تعیین مقدار آمالگام مورد نیاز بیمار از اهرم مخلوط کن استفاده می شود. دستگاه ساکشن دندانپزشکی دارای یک لوله است که درون دهان قرار میگیرد و بزاق جمع شده دردهان را جمع میکند. استعلام با عنوان دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی و با کد هزاره 5240080 در تاریخ دوشنبه، 2 خرداد 1401 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1401/03/05 در نظر گرفته شده است. دور موتور این دستگاه 4200 دور در دقیقه می باشد و زمان آن 0 تا ninety nine ثانیه است.

Report this page